GÜÇLÜ TÜRKİYE'NİN AYDINLIK YÜZÜ Aksu Holding A.Ş.
AKSU HOLDİNG A.Ş.

Geçmişte Günümüze Aksu Holding'in Yolculuğu

2005’den bu yana inşaat faaliyetlerine başlayan ve 2020 yılı itibariyle faaliyet gösterdiği tüm alanlardaki iştiraklerini bir araya toplayıp Aksu Holding olarak yoluna devam ediyor.

İnşaattan tekstile, tekstilden sağlık sektörüne kadar uzanan geniş bir yelpazede çalışmalarına devam eden Aksu Holding, franchising bir işletme olan “By Aksu Et & Kebap” ile yiyecek-içecek sektöründe de faaliyetlerini sürdürüyor.

Güçlü Türkiye’nin Aydınlık Yüzü mottosunu kendisine fazlasıyla benimseyen Ali Asker Aksu, öğrencilerimize destek olabilmek adına yakın zamanda açacağı vakıf ile beraberinde öğrencilere, yurt ve burs yardımı yapacaktır.

Aksu Holding girişimcilerin önderliğinde olan ve sivil toplum kuruluşu olan TÜSİAD ‘a üye bir şirkettir.

Büyümeye Devam Ediyor

Tüm iştiraklerinde 1000’den fazla kişiye istihdam yaratan Aksu Holding bu sayede aslında binlerce kişiye dokunuyor.

İŞTİRAKLERİMİZ
Hakkımızda
KATMA DEĞERLERİMİZ

Adım Adım Her Zaman Daha İyiye

Güçlü Türkiye’nin Aydınlık Yüzü mottosuyla ilk günden beri profesyonel hayattaki başarısını toplum hayatına da taşıyan, Ali Asker Aksu önderliğindeki Aksu Holding birçok sosyal sorumluluk projesine imza atıyor. Gençlerin ve çocukların eğitiminden yaşlıların bakım ve sağlıklarına kadar birden fazla alanda Türkiye’den kazandığını yine Türk halkına armağan ediyor. Bir yandan Tunceli’de eğitim desteğine ihtiyaç duyan çocukların sesine yanıt verirken bir yandan da Darülaceze gibi Türkiye’nin en köklü yardım kurumlarına da desteğini aksatmıyor.

Aksu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Asker Aksu tarafından bizzat takip edilen bu çalışmalar hız kesmeden devam ediyor.

 

Vizyonumuz

Günümüzdekilerle beraber gelecekte oluşturacağı iştiraklerini, kendinden sonraki nesillere taşıyacak kurumsallıkta, lider bir şirketler grubu olmak.

Misyonumuz

Var olduğumuz alanlarda geçmiş ve gelecek iştirakleri buluşturarak devam ettirme amacıyla ve yenilikçi bir anlayışla ilerleyen şirketler grubumuzu her gün daha ileri noktaya taşımak.

Hakkımızda
AKSU HOLDİNG A.Ş.

Güçlü Türkiye’nin Aydınlık Yüzü

Gönülden bağlı olduğu Fenerbahçe Spor Klubü’nün Kongre Üyesi olan Aksu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Asker Aksu’nun öngörüsü ile Aksu Holding yeni bir projeye daha imza atıyor. Türkiye’nin dünyada yüz akı olan sağlık sektörüne İstanbul Çekmeköy’de yapılan Aksu Hospital‘da katılıyor.

Başarılarına her gün yenisini ekleyen Aksu Holding bundan sonrasında da Türkiye’nin aydınlık yüzü olmaya devam edecek.