Aksu Holding

Aksu Park Evleri

Aksu Park Evleri

ŞEHRİN KALBİ BURADA ATIYOR

Aksu Park Evleri

Sultanbeyli merkezde, yaşamın tam kalbinde yer alan Aksu Park Evleri, her detayı mimarlarımız ve mühendislerimiz tarafından özenle düşünülerek tasarlandı. Burada, hayalinizin ötesindeki yaşamın keyfini sürmek için tek yapmanız gereken yerleşmek.

Yönetmeliğe Uygunluk
Projelerimizi planlama aşamasından son aşamaya kadar profesyonel bir şekilde yürütüyoruz. İnşaat öncesi zemin etüdünden diğer tüm detaylara kadar titizlikle yönetmeliğin gerektirdiği prosedürleri yerine getiriyoruz.

Peyzajı Herkesi Hayran Bırakacak
Şehrin merkezinde olmanıza rağmen, doğanın içinde hissedeceksiniz. Yeşili ve maviyi tema edinen peyzajı ile Aksu Park Evleri’nden çıkmak istemeyeceksiniz.

Kullanım Alanı Konforu
Aksu Park Evleri’nde tüm bölümler konforlu ve ferah bir yaşam alanı yaratmak için tasarlandı. Projede kullanılan her ürün birinci sınıf kalite ve işçilik ile üretildi.

Aksu Park’ta Sağlıklı Yaşam
Hayalinizdeki yaşama ulaşma imkânı sağlarken, bu yaşamı daha uzun ve sağlıklı şekilde sürdürebilmeniz en büyük temennimizdir. Bu yüzden spor yapabileceğiniz alanları ihmal etmedik.

7/24 Güvenlik
Aksu Park sakinlerinin sevdikleriyle huzur içerisinde keyifli zaman geçirebilmeleri için güvenliği ön planda tutuyoruz. 7/24 eğitimli güvenlik personelinin bulunduğu, giriş ve çıkışların kameralar ile kayıt altına alındığı Aksu Park’ta içiniz rahat olsun.

Mağaza ve Marketler Bir Adım Mesafede
Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz Aksu Park Evleri’nde seçkin markaların mağaza ve marketleri hemen yanı başınızda. Hayatınızı kolaylaştıracak şekilde dizayn edilen Aksu Park Evleri, Sultanbeyli’nin yeni stil sahibi yaşam merkezi olacak.

  • KUSURSUZ PEYZAJ

  • AÇIK SPOR ALANI

  • ÇOCUK PARKI

  • 7/24 GÜVENLİK

  • DEPREME DAYANIKLI

  • ÇOCUK PARKI

  • UYGUN ÖDEME KOŞULLARI