GÜÇLÜ TÜRKİYE'NİN AYDINLIK YÜZÜ Aksu Holding A.Ş.

Başkanın Mesajı

Hem eğitimini aldığım hem de yıllarca içinde bulunduğum siyaset arenasındaki başarılarımı ticari hayatıma da taşıyıp ülkeme, vatandaşlarımıza, toplumumuza değer katmayı hedefleyerek bu yola çıktım.

Deneyimlediğimiz her sektörde hedefimiz topluma fayda yaratarak her zaman başarıya ulaşmak oldu. İnşaat sektöründe başlayan ticari hayatımız gün geçtikçe büyüdü. Sırası ile tekstil, yiyecek-içecek ve sağlık sektöründe de varlığımızı sürdürmeye devam ediyoruz.

Elde ettiğimiz başarıların hiç biri bizi rehavete düşürmedi. Her geçen gün artan enerjimiz ve yarattığımız istihdam gücü ile ülke ekonomisine katkı yaratmanın heyecanı her zaman bizi ileriye taşıyacak inanıyorum.

Yarattığımız her değerde toplumun tüm kesimlerinin payı olduğunu ve paylaşmanın değerli olduğunu bilerek hareket ediyoruz. Gönül borcumun olduğu vatan topraklarımı, doğduğum şehri asla unutmadım. Kazandığım her başarıyı onlara da katkı sağlayacak hale getirmek için çalıştım ve çalışmaya da devam ediyorum. Dünyadaki en değerli varlığım olan evlatlarımın da bu düsturda yetişmesi için elimden geleni yapıyorum. Ve bir gün onların da Aksu Holding’in mottosu ile hareket edip “Güçlü Türkiye’nin Aydınlık Yüzü” olacaklarına inancım tamdır.

Başkanın Mesajı