Aksu Holding

BAŞKANIN MESAJI

Başkanın Mesajı

Vizyonumuz: Güçlü Türkiye için Sürekli Gelişim ve Katkı

Hem eğitim aldığım hem de yıllarca içinde yer aldığım siyaset arenasındaki başarılarımı ticari hayata taşıyarak ülkeme, vatandaşlarımıza ve toplumumuza değer katmayı hedefliyorum.

Deneyim kazandığımız her sektörde hedefimiz, topluma fayda sağlayarak başarıya ulaşmak oldu. Ticari hayatımıza inşaat sektöründe başladık ve zamanla büyüdük. Tekstil, yiyecek-içecek ve sağlık sektörlerinde de faaliyetlerimize devam ediyoruz.

Elde ettiğimiz başarılar hiçbir zaman bizi rehavete sürüklemedi. Her geçen gün artan enerjimiz ve yarattığımız istihdam ile ülke ekonomisine katkı sağlamanın heyecanı, bizi daima ileriye taşıyacak.

Yarattığımız her değerde toplumun tüm kesimlerinin payı olduğunu bilerek hareket ediyoruz ve paylaşmanın değerini anlıyoruz. Vatanıma, doğduğum şehre olan gönül borcumu hiç unutmadım. Kazandığım her başarıyı onlara da katkı sağlayacak şekilde geliştirmek için çaba gösteriyorum ve çalışmalarıma devam ediyorum. Çocuklarımın da bu anlayışla yetişmeleri için elimden geleni yapıyorum. Bir gün onların da Aksu Holding’in mottosu olan “Güçlü Türkiye’nin Aydınlık Yüzü”nü temsil edeceklerine olan inancım tam.